KURUMSAL

DRN Fiber

Müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleriyle çalışmalarını sürdüren DRN Fiber, bu doğrultuda farklı ülkelere ihracatlarını sürdürmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile güvenilir, etkin, kaliteli ve çevre dostu ürünleri, ekonomik koşullarda kullanıcıların hizmetine sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmetleri en etkin şekilde sağlamak, sonuçlarını izlemek ve devamlılığını sağlamak en önemli misyonumuzdur.

Kalite Politikamız

DRN Fiber çalışanları olarak kararlı, programına bağlı, sorumluluklarının farkında, her düzeydeki ileri teknoloji ve donanımla heyecan ve huzur verici, disiplinli bir çalışma ortamında, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak, müşteri güvenini ve saygısını kazanmayı esas alan bir firmayız. Sektörümüzde bugün geldiğimiz noktadan daha ileriye giderek, gelişen teknolojileri takip ederek çağa ayak uyduran, dünya standartlarında ürünler sunan bir firma olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarımları ve hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, yaptığımız her işte iş ve işçi emniyeti, çevreye saygı, kaliteden ödün vermeden ekonomik, hızlı ve teknolojik çözümler üretmek öncelikli hedefimizdir.

 Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam ve sürekli olarak karşılyabilecek üstün kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak.

Faaliyet Alanlarımız

Her türlü fiber optik kablo altyapısını kullanan sektörler